مشخصات ماشین جوجه کشی مام کاکس:


 

مشخصات دستگاه مام کاکس مرغ JN2-6 1 (مدل جديد)

 

1-       مدل JN2-61   دارای سبد تخم مرغ ، سبد تخم غاز، سبد تخم بلدرچين و سبد تخم شترمرغ بوده و بدون باز نمودن دستگاه تنها با فشار دادن يک دکمه کليه تخم ها می چرخد.

2-       مدل JN2-61   دارای رطوبت سنج و دماسنج مخصوص خود می باشد .

3-       در مدل JN2-61  زمانی که می خواهيد داخل دستگاه آب بريزيد ، نيازی به بيرون آوردن تخم ها نمی باشد . زمانی که راک به سمت جلو و يا عقب چرخش می نمايد می توانيد از حفره ايجاد شده برای ريختن آب استفاده نمائيد .

4-       مدل JN2-61    دارای محافظ فن بوده که  علاوه بر جلوگيری از ايجاد جريان شديد باد داخل دستگاه ، از آسيب ديدگی و برخورد جوجه به فن جلوگيری می نمايد .

نکته مهم : جريان شديد باد سبب خفگی جوجه می شود .

5-       مدل JN2-61  دارای راک مخصوص شترمرغ با ظرفيت 4 عدد می باشد .

6-       قسمت فوقانی مدل JN2-61  از جنس کريستال بوده و شفافيت آن به وضوح شيشه می باشد.

7-       المنت دستگاه مدل JN2-61  40 الی 50 وات با قطر حدوداٌ 20 سانتی متر می باشد علاوه بر اينکه دارای مصرف بسيار پائين می باشد، برای نصب به شيشه دستگاه متصل نگرديده است .

 

 

 ظرفيت با استفاده از راک : 30عدد تخم مرغ - 76 عدد تخم بلدرچين - 12 عدد تخم غاز - 4 عدد تخم شترمرغ

 ظرفيت بدون استفاده از راک : 60عدد تخم مرغ - 120 عدد تخم بلدرچين - 30 عدد تخم غاز

نکته خيلی مهم: يکی از معايب استفاده نکردن از راک و چرخش تخم مرغ ها با دست اين است که نمی توان زاويه چرخش را معين نمود بنابراين مشخص نمی شود که تخم مرغ نيم دور يا يک دور چرخيده است.

 1 سال ضمانت 
 5 سال تامين قطعات

 دارای : 1 عدد دماسنج 
1 عدد رطوبت سنج
1 عدد سيستم کنترل دما
1 عدد نطفه سنج

 بدنه تمام PVC

 

 

 

 

       

مشخصات دستگاه مام کاکس JN2-60  (مدل قديمی)

حتما قبل از خريد از مدل JN2-61  بازديد نموده و سپس اقدام به خريد نمائيد.

قبل از خريد اين دستگاه به نکات ذيل توجه کنيد:

عکسی که مشاهده می نمائيد مدل قديمی  (JN2-60)  می باشد و به علل ذيل از خريد آن خودداری نمائيد.

1-       در اين دستگاه بخشی برای چرخش تخم مرغ ها يا حتی يک سينی برای قرار دادن تخم مرغ ها داخل آن وجود ندارد بلکه تخم مرغ ها را بايد روی يک توری بچينيد و هر چند ساعت درب دستگاه را حداقل به مدت 5 الی ده دقيقه باز گذاشته و دانه دانه تخم مرغ ها را با دست بچرخانيد که اين عمل سبب سرد شدن تخم ها و تلفات زياد دستگاه می شود.

2-       مدل JN2-60   فاقد رطوبت سنج و دماسنج بوده و بر روی درب آن جای رطوبت سنج و دماسنج تعبيه نشده است و شما مجبوريد دماسنج و رطوبت سنج متفرقه خريداری نموده و بر روی تخم مرغ ها قرار دهيد.

3-       در مدل JN2-60  هنگامی که می خواهيد آب به درون دستگاه اضافه نمائيد می بايست تخم مرغ ها را از دستگاه خارج نموده توری را بيرون آوريد و داخل دستگاه آب بريزيد که اين امر سبب افت شديد دما و تلفات می گردد.

4-       مدل JN2-60  بخش محافظ فن نداشته و به همين منظور يک توری در سقف دستگاه کار گذاشته شده که اين امر باعث کم شدن ارتفاع دستگاه شده و جوجه های بزرگ  توانائی ايستادن نخواهند داشت.

5-       از همه مهمتر در مدل JN2-60  پيش بينی جهت تخم شترمرغ نشده است يعنی ارتفاع دستگاه کم بوده و المنت به پوسته تخم شترمرغ چسبيده و باعث سوختن تخم می گردد.

6-       در مدل JN2-60  سر دستگاه از شفافيت واقعی برخوردار نبوده زيرا از پلاستيک ساخته شده است و به مرور زمان کدر و تاريک تر می شود.

7-       المنت دستگاه های مدل JN2-60  جهت ارزان تر شدن قيمت دارای قطر زياد حدود 40 سانتی متر و وات بالا می باشد چنانچه وات المنت را اندازه گيری نمائيد حدود 100 الی 110 وات می باشد که اين مصرف بالا، امر جوجه کشی را مقرون به صرفه نمی کند.

8-       در دستگاه های مدل JN2-60  المنت 100 وات به پلاستيک سر دستگاه بسته شده که در صورت بروز اشکال کل سر دستگاه ذوب می شود.

9-       نکته خيلی مهم: علت ظرفيت 60 عددی تخم مرغ مدل JN2-60  نداشتن راک يا شانه تخم است و همان گونه که در بخش بالا تذکر داده شد تخم مرغ ها روی يک توری چيده شده است و تک تک تخم مرغ ها را با دست بايد بچرخاند.

يکی از معايب چرخش با دست اين است که نمی توان زاويه چرخش را معين نمود که تخم مرغ نيم دور يا يک دور يا دو دور چرخيده است.

 

 

 

  

 

 


تماس : 88802580-021, 88802581-021 , 9309791-0912